OKAZIONNN!!!

6 000 EUR

Shitet nga: Klaudio 29 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
ML 270
Ml ne gjendje te mire me tgjitha sherbimet e bera kamio automat 270 naft me sensor para mrapa letra sapo te prera, disqe brabus plus dhe 4 disqet origjinale... nr tel 0683214149
Klaudio
0683214149
Leaflet
Në fillim