OKAZION MERCEDES BENZ ML-270 DIEZEL.KAMIO AUTOMAT.

6 000 EUR

Shitet nga: KORAB 30 Gush 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
OKAZION!SHITET MERCEDES BENZ ML-270 DIEZEL,222.222 KM TE VETAT ORIGJINALE,VITI I PRODHIMIT 2003,KAMIO AUTOMATIKE DHE TIPTRONIC,NGJYRA E ZEZE.�SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINAL TE VETAT�SENSOR SHIU DHE DRITASH�BAGAZHIER ME 6 CD�NAVIGATOR ORIGJINAL,TV,TELEFON,RADIO,�SEDILJE MERSHINI ME NGROHJE+ELEKTRIKE�ME LETRA TE PAGUARA DERI NE 27/04/2020�4x4+LOW RANGER PER TERENE TE VESHTIRA+GANXH QE MUND TA HEQESH ME BUTON�DRITA KSENO �PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE �KLIMA BIZONE�XHAMA TE ZI,NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA XHENERIKE DHE AJO MOTORRIKE.TEL:+355685475541.CM:6000 EURO
Leaflet
Në fillim