Mercedes ML 270 CDI -04

4 800 EUR

5 500 EUR

Shitet nga: Arben 06 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
Mercedes Benz ML 270 CDI 2004
Makina eshte ne kondicion shume te mire . Sapo ka ardhur nga italia para dy muajsh dhe une jam pronari i dyte! Kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne keto dy numra : 0673918715 0694580397
Leaflet
Në fillim