ML270 CDI AUTOMAT

1 EUR

Shitet nga: Sarande 09 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
ML 270CDI look AMG AUTOMAT me letra te paguara per nje vit me servise te komletuara.
makina eshte full ekstra.4x4,sedilje lekure,ekran,disqe,4 xhama elektrik,te zinj origjinale ,perde,ABS,ASD,ESP,goma te reja 90%.
CMIMI OKAZION DHE I DISKUTUESHEM , mund te nderrohet me makine me te vogel.
Leaflet
Në fillim