Mercedes ML270 CDI -01 manual

4 000 EUR

5 500 EUR

Shitet nga: ML 04 Korr 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 270
me të gjitha shërbimet. Serdilje me
korend dhe me ngrohje. baxha xhami panaromik Cmimi i diskutueshëm. kilometra orgjinal me liber goma te reja
Leaflet
Në fillim