Super!!!!

20 000 EUR

Shitet nga: Agustin 30 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 250
Makina ndollet në Gjermani, München.
super gjendje cdo sherbim.
goma dimri dhe vere me disqe.
Euro 6 Blumatic
Nese personi e merr vete në gjermani ka kete cmim.
Në fillim