Mercedes Benz ML250 Bluetec 2013 (Europiane)

25 000 EUR

Shitet nga: Inio Pipero Dje 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 250
(Nuk eshte prodhim amerikan dhe nuk ka pasur asnje aksident).
Makina eshte blere ne Leipzig, Gjermani ne koncesionarin e Mercedes Benz ne vitin 2015 ne vleren 46,500 Euro dhe ka pasur 45,000km. Cdo sherbim i eshte kryer te Mercedes Benz ose te DeniStar ne Shqiperi. Makina eshte ne emer te nje kompanie farmaceutike.

•Viti 2013
• Kilometra 131,246
• Start/Stop
•Pilot automatik (Komandohet shpejtesia sipas deshires)
•Kambio 7G Tronic e komandueshme edhe nga timoni
•Sensor parkimi para dhe mbrapa
•Kamera e pasme
•Fenere full led(Drita xenon inteligjente,shkojne sipas drejtimit te makines,gjithashtu kryhet automatikisht nderrimi midis dritave te shkurtra dhe te gjata ne varesi te trafikut)
•Sensor shiu
•Sedilje me ngrohje
•Tavan panoramik para dhe mbrapa
•Bagazh elektrik(hapje dhe mbyllje me buton me tre komanda,nepermjet celesit nga pozicioni i shoferit dhe ne fund te bagazhit)
•Auto Hold
•Distance Warning (Tregues distance me mjetin perpara)
•Brake Assist ( Frenim i asistuar ne varesi te trafikut )
•Pasqyra me palosje dhe me ndricim nen te.
Makina disponon të gjithë dokumentacionin e nevojshëm deri ne Tetor të vitit 2021.

Leaflet
Në fillim