Makina me porosi nga Gjermania

1 EUR

Shitet nga: Artur Dje 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 250
Sjellim te gjitha llojet e automjeteve me porosi nga gjermania me siguri dhe cilesi teper te larte (me garanci)....
Leaflet
Në fillim