OKAZION

19 000 EUR

23 000 EUR

Shitet nga: Robert 30 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 350
Shitet GLK 350 ECO sistem fiket ne semafor, letrat sa po te prera.
Tapiceri bezhe shume te paster, sendile me memorie, marshe F1 ne timon, makina shitet per arsye mos perdorimi dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
I PA DISKUTUESHEM.
Leaflet
Në fillim