Mercedes-Benz GLK 350 AMG line

20 000 EUR

Shitet nga: DesertEagleMotors Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 350
Mercedes-Benz GLK 350 AMG line
Viti 2013
Motor 3.5L Benzine 305 HP
110.000 Km
Kondicion Optimal
Cmimi deri ne Durres pa dogane

$21,200
€20,000

Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. 1805726

Ne ofrojme si sherbim proven e makines dhe inspektimin nga mekaniku ne terren, raportin e testit, foto video, letrat e autoriteteve ne dubai, kolaudimin e eksportit, certifikaten e pronesise, ngarkim kontenieri, karrotrecet, transportin detar dhe shkarkimin e kontenierit ne durres

Sjellim makina okazion me porosi ne Shqiperi. Per me teper na kontaktoni.

Na ndiqni edhe ne instagram https://www.instagram.com/desert_eagle_motors/
DesertEagleMotors
+355683334444
Leaflet
Në fillim