GLK 350 4Matic - AMG Line !

16 000 EUR

21 000 EUR

Shitet nga: Ted Ibrahimi 25 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 350
GLK 350 4 Matic

302 Kuaj Fuqi dhe 370 NM
Kambio dopiofreksion automatik me 7 Marshe
4Matic – Sistem 4x4 me shperndarje torque 45/55

Opsione:

AMG Line Exterior,
AMG Line Interior me Lekure Gri dhe Dru me shkelqim,
Disqe AMG 20”,
Tavan xhami panoramik qe hapet,
Ndricim Full LED – Drita LED automatike me funksion kthese,
Sistem Audio Haman/Kardon Surround Sound,
Kamera + Sensore Parkimi Para dhe Pas,
Bagazh me hapje automatike/ ne distance,
Xhama te pasem te erret nga fabrika,
Sediljet e perparme me ngrohje/levizje automatike dhe funksion memorie,
Navigator, lidhje Bluetooth/USB/AUX.

100.000 KM

Tel ose SMS ne 0682025896


Leaflet
Në fillim