GLK 350 4MATIC 2010 PANORAM BENZIN/GAZ FULL🇺🇸

10 500 EUR

14 500 EUR

Shitet nga: Auto 19 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 350
MERCEDES BENZ GLK 350 4MATIK BENZIN GAZ.MODEL AMERIKAN.SHUM E SHPEJT DHE E BUKUR. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIKE. VITI 2010. 226 MIJ KM ORIGJINALE TE PAPREKURA. NGJYRE E BARDH PERLE. NAVIGATOR. AUX CD. CRUISE CONTROL. TAVAN XHAMI PANORAMIK. XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL. SENDILJE LEKURE ELEKTRIKE ME MEMORJE. BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON. DRITA AUTOMATIKE XENON ORIGJINALE. MARMITA ME ZHURM TE SAPO VENDOSURA 800€ TE (ALBANIAN EXHAUST). MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE. PERDORUR NGA NJE PERSON NE SHQIPERI. TARGA AA
Leaflet
Në fillim