Mercedes Benz GLK 350 Benzin

12 500 EUR

Shitet nga: Eno 28 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 350
Mercedes Benz GLK 350 Benzin, Viti Prodhimit 2010 me 128,000 Km, e sapo ardhur, me dogane te paguar, gati per targa, e pa perdorur ne Shqiperi, sallon lekure shume i paster, sendile elektrike+ngrohje, navigator, cd player, klima, disqe alumini, xhama te zinj origjinal, monado ne timon, pedana anesore. Super gjendje motorike dhe xhenerike.
Leaflet
Në fillim