Mercedes-Benz GLK 350 CDI blueefficiency

13 000 EUR

Shitet nga: Autohouse One 07 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
GLK 350
SHITET.....Mercedes Benz GLK 350 CDI blueefficiency#
Kambio automatike#
Drritat xeno bixeno#
Sensor parkimi#
Xhama të zi#
Tavani Panoram#
Navigator të madh#
Serdile lëkure#
Serdile elektrike#
Serdile me ngrohje#
Marshe F1#
Me dy çelësa#
Km 220000
Goma të reja Michelin crossclimate#
Ferrota tamburo para dhe mbrapa jan të reja#
Me TVSH
Autohouse One
+355692160093
Leaflet
Në fillim