Shitet Mercedes Benz GLK

11 000 EUR

15 000 EUR

Shitet nga: Jozefina 27 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 250
Shitet GLK 250 Mercedes Benz, full optional, kambio automatike, blere ne konçesionar ne Itali, me dogane dhe dokumenta te rregullta.Nafte. Per me shume info, foto ose video kontaktoni me 0699450759
Jozefina
0699450759
Leaflet
Në fillim