Mercedes GLK

Shitet nga: Ert 09 Nën 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GLK-Class / Mercedes-Benz
Modeli: GLK 250
Mercedes Benz GLK 250 disqe AMG tavan xhami marshe ne timon xhama te zinj sensor parkimi para dhe mbrapa navigator fener bixenon sensor shiu viti 2013 cmimi pak i diskutueshem nuk bej nderrime makina eshte me dogane gati per targa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim