Glk 250 bluetec full option 2015

17 800 EUR

21 000 EUR

Shitet nga: Glk 250 bluetec 2015 Sot 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 250
Nr kontakti : 069 392 4114 & 069 335 0854 -> Full Panoramike

- 97.000 kilometra
- Motorr 2.1L twin turbo me 200 kuaj fuqi
- Kamjo automat (leva e marshit ne timon)
- Panoramike
- Navigator
- Look amg
- Cruise controll
- Sedile elektrike me memorie shofer/pasagjer
- Fryrje sediljesh
- Xhama elektrik
- Pasqyra elektrike
- Xhamat e zi dhe pasqyrat me refleks (nxirje automatike kundra verbimit)
- Tapiceri lekure bezhë
- Komanda ne timon
- Marshe ne timon F1 +/-
- Bluetooth
- Klimatronic me 4 zona
- Pilot automatik
- Cruise control
- Disqe 19' origjinale
- Goma te reja
- Mp3 Aux
- Telefon
- Abs Esp
- 8 airbag
- Impjanti audio Harman/kardoon
- Dogane e paguar
- Interiore super te pastra
- 4 Matic (4 X 4)
Gjendja e makinesh eshte e shkelqyer.
Nuk eshte perdorur asnje dite ne Shqiperi.
Nr kontakti : 069 392 4114 & 069 335 0854
Glk 250 bluetec 2015
0693924114
Leaflet
Në fillim