Mercedes Benz GKL 2.5 NAFT

0 EUR

Shitet nga: Granit 13 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 250
MERCEDES BENZ .. GLK..2.5 NAFT BLUTEC VITI 2014 KM 170 MIJ VJEN SE SHPEJTI
GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORRIKE, XHENERIKE DHE ESTETIKE.
Në fillim