Mercedes Glk 220 dizel

10 000 EUR

13 500 EUR

Shitet nga: Arsen 24 Dhj 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
GLK 220
Glk 2.2 blueficent viti 2009 me letra te paguara per 1 vite,goma 90% ne gjendje te shkelqyer motorike,te gjitha sherbimet te bera te benzi ne lecce itali te certifikuara dhe me fatura..makina esht full opsion,xhama t zinj origjinal sensor parkimi dhe shume extra t tj..makina ka 350000 km origjinale te bera ne itali dhe esht mare me 0 km ne 2010.
Leaflet
Në fillim