Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC

13 900 EUR

Shitet nga: Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC Sot 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC
+355696313745
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 220
Mercedes Benz
GLK 220 CDI 4 MATIC
Viti prodhimit fund 2011
Kambio automatike
Km 167.000
Cmimi 13900€ (me ndrrim ka cmim tjeter)
Cel +355696313745 (viber/warsapp)
Makina eshte ne super gjendje xhenerike motorrike dhe elektrike,tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster origjinale fabrike,klima dixhitale,4x4 automatike,dy celesa,xhama te zinj,ngjyra e jashtme e zeze perla metalizato,sensor parkingu para/pas,sensor dritash,sensor shiu,pasqyra antiverbuese,gomat 100% te reja nr 17,konsumi 6.5 liter/100km,vaj dhe filtra motorri si dhe vaj dhe filtra kambio te sapo nderruara,me pak fjale nuk ka nevoje per asnje sherbim tjeter.Makina eshte e sapo ardhur dhe me tvsh te paguar gati per targim
Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC
+355696313745
Leaflet
Në fillim