Mercedes

12 500 EUR

Shitet nga: Prenga 07 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
GLE 500
Kamjon benc 1520 vet shkarkus me vinq vinqi disponon dhe pult komandimi letra teprera per nje vit esapo hyre neshqiperi
Leaflet
Në fillim