Mercedes GLE 350 coupè

50 000 EUR

Shitet nga: Marsel 01 Nën 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLE 350
Makina tona jan te garantuar me sherbime te bera dhe me garanci operatori jon shiptare ne kanada na garanton dhe na ven ne dipozicjon ,modoja jon esht kujdesi ndaj juve.per me shum info 0698544732.dhe dica makina ka vetem dern e perplasur dhe esht me cmim konkurues qe duket dhe ne foto
Leaflet
Në fillim