GLA 45 AMG 4-Matic

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Konan-Motors Sot 11:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
• GLA 45 AMG 4-Matic
• Viti: 2016
• Km. 40.000
• Me dogan te paguar
• Amg Edition 1 Interior Paket •Amg Performance 4-Matic •Navigator Multifunksional 3D Map •CarPlay •Dritat Intelligent Light System Led Day-Time •Stopat Mbrapa Led •Tavan Panoramik •Start/Stop •5 Sisteme Ngarje •Individual •Comfort •Sport •Sport+ •Race •Attention Assist •Speed Limit Assist •PRE-SAFE Brake •Blind Spot Assist •Lane Keep Assist •Sensor Parkimi Para Mbrapa •Sensor Drite dhe Shiu •Sedilet Me Ngrohje •Isofix

https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612

Konan-Motors
0695542347


WhatsApp:
0695542347
Leaflet
Në fillim