MERCEDES-BENZ GL420-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: TANI Sot 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
GL 420
MERCEDES BENZ GL420 ME MOTOR V8 4.2L.MAKINA ESHTE 20.12.2008 ME LOOK 2011 MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINALE.MAKINA ESHTE 7 VENDESHE IKA KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON DRURI ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT TE ZINJ ORIGJINAL. ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINALE.TAPICERI LEKURE KASHMIR TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE.MAKINA
IKA LETRAT E PRERA DERI DHJETOR 2020.VIBER---WHATSSAP----TANI--CEL 0699365555
Leaflet
Në fillim