Shitet GL ose nderrohet me forristrad me.karroceri

15 000 EUR

Shitet nga: Ergi 07 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
GL 420
Shitet GL 420 nafte viti 2008 makina eshte ne gjendje te shkelqyer si estetike dhe mekanike... eshte marr me zero km.. ka 145.000 km nji dore e ka perdorur... shitet ose nderrohet me foristrade me karroceri per arsye pune... ju faleminderit nr kontakt 0698810249
Leaflet
Në fillim