Okazion Gl 420 mundsi nderrimi

15 000 EUR

Shitet nga: Ergi 24 Shk 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
GL 420
Shitet Gl 420 viti prodhimit 2008. Makina eshte marre me zero km.. momentalisht ka 139.000 km..ne gjendje shume te mir mekanike dhe estetike.. nderrohet me foristrada me karroceri per arsye pune...
Leaflet
Në fillim