GL 350 FULL !Mundesi Nderrimi!

Shitet nga: shop Dje 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GL-Class / Mercedes-Benz
Modeli: GL 350
Shitet Mercedes Benz GL 350 BLUETEC SUPER FULL sic e keni ne foto me xhama te zinj origjinal ,kamera 360 grade ,perde me televizora nga mbrapa sediljeve me 7 vende. Me dy panorama ,super komode ,nuk ka takse lluksi
!Mundesi Nderrimi!
Diskutushem

OPSIONET :

Paketë Premium
• Navigacion i bazuar në hard drive me 3 vjet updatin të hartave
• SiriusXM Radio15 (me provë 6-mujore të të gjithë planit të hyrjes)
• SiriusXM Trafik dhe Moti (me 3 vjet shërbim)
• Regjistri muzikor 10 GB, Ndërfaqja e mediave, slot 14 karta SD, baza e të dhënave për media Gracenote®
• Kontrolli i zërit me veçori të të mësuarit për audio, telefon dhe navigim
• Vendet e përparme me fuqi 14-kahëshe me memorje 3 pozicionesh, kolona drejtuese me fuqi 4-kahëshe
• Pasqyrat anësore të palosshme të energjisë, drita automatike e zbehjes së drejtuesit dhe pasqyrat e pasme të pasme
• Dollapët e përparëm të nxehur dhe të ftohur
• KEYLESS-GO®
• Vrimat e ndriçuara të dyerve dhe ndriçimi i brendshëm shumëngjyrësh


Paketa e ndriçimit
• Fenerët Bi-Xenon me Ndriçim Aktiv të Kurbës dhe Ndihmues të Rrezeve Adaptive


Paketa e paraqitjes
• Rrota 5 "AMG® 20"
• Bordet e ndriçuara të aluminit me furçë
• Këshillë për shterin e Chrome

Paketa Ndihmuese për Parkimin

• PARKTRONIC me Ndihmës Aktiv për Parkim me 360 Grade
• Sistemi i pamjes rrethuese (zëvendëson kamerën standarde të shikimit)


Paketa On / Off-Road kërkon Sistemin Damping Adaptues (ADS)

• Përzgjedhësi i programit të drejtimit 6-mode
• Rast transferimi me 2 shpejtësi, mbrojtja nën tërheqje e përparme


Paketa Ndjekëse e Korsisë kërkon Paketën Premium
• Ndihma Blind Spot dhe Ndihma Mbajtja e Lane


Paketa e Ndihmës së Shoferit kërkon Paketën Premium
• PLUS® DISTRONIC® me frenave PRE- SAFE®
• Ndihmoni Aktivin e Blind Spot dhe Ndihmën Mbajtëse e Korsisë Aktive

•Tapiceri lëkure te gjitha
designo tapiceri lëkure Ekskluzive Nappa
•Timoni prej druri me ngrohje
•Dyer me thithje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim