MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC

17 000 EUR

Shitet nga: ALFONC 21 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GL 350
Makina është e sapoardhur nga USA, shumë
e mirëmbajtur nga jashtë dhe brenda. 2997 CC/ 258 KF. Full option:
1. Tapiceri lëkurë e zezë pa asnjë dëmtim
2. Tavan xhami
3. Radio CD
4. Memory card
5. DVD përpara
6. DVD prapa për fëmijët bashkë me kufjet origjinale
7. Timon me ngrohje
8. Sensor parkimi përpara dhe prapa
9. Kamera parkimi prapa
10.Pasqyra elektrike me sensor parakalimi dhe me
memorie sipas regjistrimit të sediljes
11.Sediljet e para full-elektrike, me ngrohje dhe
me memorie
12.Dy sedilje të tjera shtesë të palosshme që ndodhen në bagazh hapen në mënyrë elektrike, nëse ju keni një familje të madhe. 13. Goma tëreja. 14. E targuar dhe me dolumenta të prera deri në 1,10,2021 me shërbime të kryera vaj+filtra+ferrota të pasme+dy këmbët e para të motorrit. Çmimi i diskutueshëm.
Leaflet
Në fillim