Mercedes Benz G63 AMG

320 000 EUR

Shitet nga: Bajraktar 31 Maj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
G 63 AMG
Mercedesi është i veqantë në tër evropen
Është i pa pordorur dhe për momenitin
Gjindet në Gjermani si pas kërkesës dhe
Marveshjen mundemi ta sjellim ne Shqipëri
Ose keni Interesë për Bentley shiqo Fotot
Leaflet
Në fillim