Mercedes G class 2009 look AMG

Shitet nga: Mercedes Sot 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

42 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: G-Class / Mercedes-Benz
Modeli: G 500
Mercedes benz G class,
Motorr 500 me 103 mije km origjinale
Timoni karbon , interiori karbon origjinal,
Kambio automat
Cruise controll,
Fener xenon bexenon
Cd dhe dvd player
Navigator
Sendilet elektrike, memorje,ngrohje ftohje , lekur
Disqe 19 me goma te reja michelin
Look AMG te 2016
Xhamat elektrik
Timoni elektrik multi funksional dhe me memorje,
Baxha
Ganxh per terheqje
Serviset e bera ne kohe ,
Whatsapp 0698397007
Me nderrim ka cmim tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim