Okazion

36 000 EUR

Shitet nga: FSF 11 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
G 350
E sapo targuar.Eshte ne ghendje perfekt motori dhe kambio.
Sedile ngrofje-ftohje.Kamera 360⁰.Xhamat e Zi Sensor parking.Full opsion
Leaflet
Në fillim