Shitet G clas ne gjendje prefkte

Shitet nga: Drini 26 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 1981
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kurbin
Struktura e veturës:
Prodhuesi: G-Class / Mercedes-Benz
Modeli: G 350
Makina foristrad G clas ne gjendje te perkryer motorr i montuar 3.5 diesel eshte e gateshme per cdo lloj prove dhe totalisht e modifikuar lok i ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim