Mercedes GL350 bluetec 2012

18 000 EUR

Shitet nga: Ardi 01 Dhj 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2012
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
180 000 - 189 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
G-Class / Mercedes-Benz
Modeli
G 350
Mercedes GL350 nafte , 6+1 vende ,makina ka erdhur ne gusht ....Motor 2987cc nuk e kap taksa luksit. Xhamat e zinj origjinal. Ndezje dhe hapje dyersh me gisht. 2 Tavan xhami. Navigator,super full opsion Automatic steptronic 7G, Marsha ne timon F1 +/- , gomat 90% all sezon. Buton start/stop, bagazhi hapet mbyllet me buton, sedilje lekure me memorie fryrje/cfryrje me ngrohje , Timon me ngrofje, Dritat Full LED kseno bikseno, sensor shiu, pasqyrat me trekendsha sinjalizues, GPS, MP3, DVD.
Me shume info.... tel 0684169063
Leaflet
Në fillim