Mercedez benz g classe

9 000 EUR

Shitet nga: David 15 Sht 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
G 300
Mjeti eshte ne gjendje sh te mire i revizionuar dhe investuar totalisht..i pershtatshem per cdo terren dhe me dokumentacion te plotesuar deri korrik 2017
Leaflet
Në fillim