Fiat Campagnjola okazion

3 000 EUR

Shitet nga: Lorenc 28 Qer 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
G 300
Me dokumentat e paguara deri ne qeshor te 2018 nga ana xhenerike dhe motorike eshte perfekte ka nevoi lyerje okazion
Leaflet
Në fillim