Mercedes G 280 dizel

4 900 EUR

Shitet nga: g class 01 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
G 280
Okazion vetem per pak dite Me dokumente 4x4 + ridodo n gjendje t mire motorrike e xhenerike
Sherbime t bera n koh e pa krahasueshme me t tjerat dhe nder t vetmet q mund te gjesh n shqiperi
g class
0684611383
Leaflet
Në fillim