MERCEDES-BENZ GD-240

5 000 EUR

Shitet nga: GENCI 01 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
SUV
Modeli
G 240
SHITET MERCEDES-BENZ GD 240,4X4 ME BLLOKAZHE DIFERENCIALI.MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE PA MODIFIKIME,MOTORR DHE TRANSMESIONE ORIGJINALE.GOMINA,KOCKA PA PROBLEME,KARTAT I KA DERI NE FUND TE QERSHORIT 2020.SHITET PER ARSYJE MOSPERDORIMI...
KOMUNIKIME VETEM NE EMAIL
GENCI
Leaflet
Në fillim