Shitet Sprinter me Frigorifer Okazion!

9 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albanian Motor Company 29 Maj 09:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Albanian Motor Company
Ford C Max Okazion !!!  16 500 EUR
Shitet Citroen C5 5 000 EUR
Shitet Ford Transit Van 5 000 EUR
Shitet Ford Focus Okazion! 11 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Furgon
Shitet Sprinter 313, viti prodhimit 2008,me dhome frigoriferike marke gjermane, 220.000km, gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike ,motorr 2.0 Nafte,kambio manuale, etj
Cmimi 9.500 Euro
Albanian Motor Company
Albanian Motor Company eshte importues i autorizuar nga Ford per shitjen e makinave dhe pjeseve origjinale te markes Ford. Ne operojme ne tregun vendas qe prej vitit 2003. Qe prej vitit 2010 Ford eshte marka me e shitur e makinave te reja ne Shqiperi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tirane - Durres KM 10 (1,32 km) Kashar Tregoje në hartë
+355692031670
Albanian Motor Company
+355692031670

WhatsApp:
+355692031670
Leaflet
Albanian Motor Company
Shitet Citroen C5 5 000 EUR
Shitet VolkswagenPassat 2008 ! 6 500 EUR
Ford Eco Sport Okazion!! 19 500 EUR
Shitet Ford Transit Van 5 000 EUR
Në fillim