Sprinter

Shitet nga: Sprinter Sot 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Furgon
Sprinter ne gjendje te shkelqyer pune. Me dokumenta te regullta taksa dhe siguracjon deri ne Korrik 2020. Sherbimet si vaj filtra gomina etj i jane bere ne kohen e duhur dhe ne baze kilometrash.Gomat 80% te reja. Sprinter shum ekonomik dhe shum i shpejte pasi esht 2.2 CDI. Nuk ka nevoje per asgje mund ta kontrolloni ku te doni eshte ne gjendje super te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim