❌❌E 550 ❌❌super okazion

14 000 EUR

16 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: A.K Dje 09:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
⛔️⛔️Shitur 🤝⛔️⛔️ 3 600 EUR
Peugeot 107 2006 Automat nga zvicra 🇨🇭 2 900 EUR
❌❌super okazion X5 3.0 benzin-gaz❌❌ 9 000 EUR
C 230 super okazion 8 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 500
E clas 5.5 Benzin Gaz super gjendje esapo ardhure me letra per nje vite ipjati gazit 5 vite garaci super super fulll etjer a
A.K
Makina me te lira ne treg!! Makina te perdorura ME GARANCI Partner ideal per blerjet ne Kanade dhe Zvicer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrogozhine Tregoje në hartë
0692967260
Leaflet
⛔️⛔️u shit⛔️⛔️ 23 900 EUR
C 300 amg line full disqe 19” c63 amg 7 900 EUR
❌❌super Okazion c300 ❌❌ 0 LEK
⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️ 5 700 EUR
Në fillim