MERCEDES BENZ EVO 550 AMG PACKAGE FULL

Shitet nga: Mercedes Dje 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 500
2008 Mercedes-Benz ///EVO E550 AMG PACKAGE🔥FULL OPTIONS🔥9.800€ me TVSH🔥
.
.
Motorri 5.5 V8 N/A me 400HP (AMG Package nga Fabrika) Mundesi per impjant gazi i konvertueshem 100% gaz. (Impjanti gazit kushton 750€) RWD (Rrotat e pasme aktive)
- Look AMG nga Fabrika
- Sedile me Nappa Leather Full Comfort lekure e bute me perthyerje dhe koka me jastek. Me ngrohje dhe ftohje dhe me memorje.
- Timon AMG me marsha F1
- Keyless GO ndezje me buton te koka marshit dhe hapje mbyllje tek doreza dyerve
- Tavan Xhami Panoramik
- Perde me buton
- Klima me 4 Zona
- Sistem Audio HARMAN/KARDON
- Sistem AirMatic Ulje Ngritje, Sport 1, Sport 2 dhe Comfort
- Xhama termik kundra diellit
- Disqe 19 Inch AMG
- Drita Bi-Xenon qe kthehen sipas timonit
- Karikator me 6 CD
- Navigator i madh, lidhje me AUX
- Pilot Automatik etj..
Makina ka shume opsione te tjera te cilat mund te shihen dhe nga afer. NUK BEJME NDERRIME DHE PAZAR NE TELEFON!! Te interesuarit mund te kontaktojne per ta pare nga afer: Tel/Whatsapp/Viber/☎️ 0693074944
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim