Okazion

4 EUR

Shitet nga: ... 22 Qer 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 430
Mercedes-benz w210 E4.3 4matic prodhim amerikan limited edition full ne llojin e vet shum i shpejt i vitit 2002ne gjendje motorike dhe kamjo perfekt me 260 mij km te vetat full opsion sensor parkimi pilot automatik limitator shpejtsie sendilje me memori ngrofje ftofje dhe fryrje shfryrje dhe mbrapa me ngrofje xhama te zi orgjinal bashk me perde orgjinale me buton navi orgjinal te madh kompjuter bordi komanda ne timon timon druri baxho xhami larje feneresh sistem 4*4 mp3 bagazhier 6 cd makina ka nevoj per servise te vogla shitet me cmim okazion 4€ i pa diskutushem ose me sherbime qe do 4.5 €
Leaflet
Në fillim