Mercedes-Benz

Shitet nga: Nikos Dje 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350
Marka: Mercedes-Benz E350 coupe
Viti prodhimit: fundi i 2009
Kambio: automatic 7g-tronic
Motorr: 2987 (pa taks luksi)
Cmimi: 13500 euro i diskutueshem
Nr.Cel: 0694830242
Info shtese :makina esht full option,dritat xenon-bixenon ,full panoramic,klima,navigation system,muzika Harman Kardon,sensor parkimi para mbrapa+ camera.Makina ka 189.000 km origjinale dhe eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe estetike.Letra+siguracion te paguara deri ne korrik 2020 (jo nderrim)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim