Mercedes Benz E class 2011 Bluetec

Shitet nga: ervis muca 11 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 300 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350
Mercedes Benz E class 2011

125 mij kilometra origjinale te certifikuara, e sapo ardhur me dogane te paguar. Nafte bluetec
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, e pasterjashte dhe brenda, look Amg, panoramike, goma 90%, sendilje me memorje dhe ngrohje. Klima, navigator, bluetooth etj...
Shitet ose nderrohet
14.300 Euro i diskutueshem
0676030340


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim