Mercedes-benz E-350 Look AMG

17 000 EUR

Shitet nga: Arnold 30 Pri 04:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 350
Mercedes-Benz E-350 LOOK AMG Original Nga Fabrika Vision 4 Matic EXTRA FULL -160.000km origjinale -Motor 3.5 Benzine Look Body Kit Amg nga fabrika -Kamjo Automat 7G me leve ne timon -Stopa FULL LED -2 Marrmita Amg origjinale -Fenere xenon bi xenon Inteligent light ( -Navigator multifunksional (Gps Navi Radio Cd Memory Card DVD Aux Bluetooth) serdiljet me memorie tapiceria lekure ne gjendje perfekte plus serdilje me ngrohje dhe goma te reja ! Makina nuk ka nevoj per as nje sherbimi e gatshme per cdo lloj testi !
Cel:+355 69 239 7525
Leaflet
Në fillim