❌U SHIT❌

12 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 27 Maj 10:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌❌E SHITUR❌❌ 3 500 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
AUDI A4 3.0 TDI QUATRRO “ALLROAD”VITI 2011 12 000 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 350
✅:MERCEDES-BENZ 350 CDI BLUEFICENC “4MATIC SUPER FULL”
✅:VITI: FUNDI 2009
✅:KM:190.000 KM ORIGINALE
✅:ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO E ARDHUR NGA ZVICRA
✅:MAKINA DISPONON:Super e paster pa asnje gervishje ne pamje viziuale,goma 95% Continental,me disqje alumini 17,drita led xsenon-bixsenon,larje feneresh,sensor parkimi para dhe mbrapa,kamer para,distronic,baxha xhami,xhama te zi original te fabrikes,tapiceri lekur ngjyr te zi pa gervishje shum e mirbajtur,sendile me ngrohje,Navigator te madh 6 cd me komand ne timon kompjuter bord,”Marshe ne timon F1”,airbag,esp,abs,pasqyra me palosje dhe antiverbuese,sensor shiu,mbyllje qendrore,e shum opsiona tj.
✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI.
✅:CEL0672041404

Kliko

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
❌U SHIT❌ 10 900 EUR
❌U SHIT❌ 3 400 EUR
❌E SHITUR❌ 2 999 EUR
❌E SHITUR❌ 4 000 EUR
Në fillim