MERCEDES-BENZ E 350

31 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO MAO Sot 08:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 350
🔹MERCEDES-BENZ
🔹E 350 d Bluetec
🔹Viti 2014
🔹Km 175000
🔹Navigator i madh multifunksional 3D map
🔹Kompjuter bordi
🔹Dritat intelligent light system *Full led*
🔹Stopat mrapa led
🔹Kamera 360 grad
🔹Intelligent drive
🔹Airmatic
🔹Attentin assist-Assist graphic-Traffic sign assist -DTR+steer assist-Blind spot assist-lane keep assist
🔹Pre-safe brake
🔹Clima tronic
🔹Kambio automatike 9G tronic
🔹Marshet F1 ne timon
🔹Eco start/stop
🔹Sensor parkimi
🔹Sensor drite dhe shiu
🔹Tavan panaromok
🔹Sedilet dynamice +masazh+elektrike+memorie + ngrohje ftohje
🔹Sendilet mrapa me ngrohje
🔹Perde origjinale + xhama te zi me leje
🔹Ekranet mrapa origjinal benz
🔹Sistem audio harman/kardon
🔹Pasqyrat me palosje
🔹Goma te reja
AUTO MAO
  Online
0693897401
Leaflet
MERCEDES-BENZ 12 000 EUR
OKAZION MERCEDES BENZ C CLASS 300 4-MATIC 8 399 EUR
🔷🔷OKAZION R CLASS 4 MATIC 🔷🔷 5 699 EUR
U SHIT 0 EUR
Në fillim