Shitet ose Nderohet Mercedes Benz E350

Shitet nga: Mercedes Benz E350 Dje 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350
Shitet ose Nderohet Mercedes Benz E350 Model Amerikan,Viti 2010,Benzin Gas-Impianti me 5 Vjet Garanci,Kambio Automatike-marsha ne timon +-,Sendiljet me Memorje+ngrohje,Timoni me Memorje,Me kamer Parkimi,Me Baxha,Disqe 18 me gomat e reja te 2019,Sherbimet e kryera te gjitha.
Makina eshte super full dhe super gjendje te mire.

Cmimi 14500 € i Diskutueshem!!
Kurse me nderim ka cmim tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim