OKAZIONN BENZ E Class

4 500 EUR

Shitet nga: Juli 01 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 320
Makina eshte ne gjendje te perkryer,nuk ka nevoj per asnje sherbim e shes lire jo se ka ndonje problem,po sepse kam porosit makine tjeter. Eshte makin e paster dhe shume e shpejte. Km te sajat me liber ne gjermani. Whats up 0693332999
Leaflet
Në fillim