Mercedez-Benz 320 evo avangard

7 300 EUR

Shitet nga: Genci 06 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 320
Makina ne gjendje sh te mire. Cdo gje origjinale xhama ten zinj navi te madh sedilje me ngrohje ganxhe rrimorqimi sensor parkimi para dhe pas feneret kseno pa takse luksi.Cmimi 7300€ i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim